2011. december 2., péntek

Too Faced - Beautiful Dreamer Makeup Collection


   Ezt a Too Faced csomagot a Karácsonyi nyereményjátéknál ajánlottam fel, hogy kisorsolom  a blog hozzászólói között, de annyira megtetszett, hogy kénytelen voltam megtartani.
A csomag tartalma: szemhéjalapozó, 4 színű szemhéjpúder, arcpirosító - bronzosító duó, szempillaspirál, szájfény + 1 műanyag színes neszesszer. Az ára ha jól emlékszem olyan 10-11 ezer Forint átszámolva, de már nem tudom biztosan, de így szettben sokkal olcsóbb mintha darabonként vennénk meg és van ami nem is kapható külön.






És a színek:




A szájfény iszonyúan fényes, csillogós, színtelen gyönyörűség !


És a beugratás :) kettőt vettem :D
Szóval egyet kisorsolok ;)

De addig is,  ha valaki szeretné a LASHGASM szempillaspirált írjon a megjegyzés rovatba, vasárnap délután pedig figyelje a blogot.
Jó kis spirál, tartós és jól befedi a pillákat, hosszít, szép fényes fekete, csak nekem van most 2 új, ennyit képtelen vagyok elhasználni és a Karácsony ünnepe miatt szeretnélek benneteket ajándékokkal elhalmozni :)





2011. december 1., csütörtök

Elkerülöm a MAC-et !


    Igen határozottan kijelentem elegem van a MAC-ből !
Hogy miért ? Egyszerű, megint elcsábított, én gyenge gyarló lélek akinek nem volt ereje elkerülni, elfordítani a fejét a Westendben lévő MAC üzlet előtt elhaladva és vesztemre bementem.
Végül is nem teljesen ő a hibás, múlt héten vettem  Too Faced szemceruzákat és az egyik egy nagyon szép lila, de nincsen lila szemhéjpúderem ezért arra gondolta veszek egyet a zöld szemhez úgyis illik, szóval ez nem felesleges sminkcucc ez egy hiánypótló vásárlás lesz.
Valamint szombaton a fiam szalag avatója lesz oda ki kell csípnem magam, hadd legyen büszke az anyjára ;) (remélem ez a lila pigment nélkül is meglesz )
Amint beléptem megpillantottam a kis gömböket amik pigmenteket, szájfényeket, lakkokat tartalmaztak.Szájfényem, lakkom sok van de a pigmentek csillogása mindig nagyon vonzott és ezek most a textúrájukat tekintve is kicsit másak, krémesebbek, könnyebben használhatóak.
Három csomag van a pigmentekből mindegyik 4 különböző színt tartalmaz.
Ez most nem ide tartozik de kíváncsi vagyok van olyan aki nem leli meg, a Fb nyereményjáték nyertese: viki azari v., bocsi a kisbetűért csak az éberség tesztelése miatt írtam így.
Mind 3 csomag gyönyörű, még nagyon szeretnék egyet beszerezni de nem sok esélyt látok rá, a férjemből szerintem már semmit nem tudok nem kiudvarolni de még kiverni sem.
Ha rokon olvas (nagyon nagy a család) itt a tipp :)))

 De szavak helyett a képek beszédesebbek.
Szép csomagolás, a négy pigment összesen 12 g és praktikus műanyag tégelyben.

 Mit rejt a csomag ?

 Nehezen tudtam kinyitni :(

 Mind a 4 szín gyönyörű és használható :)




                                   
Ez a lila készletem:




Nos lányok mit szóltok a liláimhoz ?
Kicsit tavasziasak de én bíróm őket, és jövőre is marad trend szín a lila,  holnap smink :)

GRATULÁLOK FB-OS NYJ. NYERTESÉNEK !






2011. november 30., szerda

SEPHORA


Sziasztok Csajok!

Kezdem a legfontosabbal, hiányoztatok.
Annyi minden történt az elmúlt héten, hogy azt sem tudom hol kezdjem.
Ma a Sephorás zsákmányom lesz terítéken, mivel még mindig nem jó a gépem kevés szöveg sok kép a bejegyzés aránya.

2011. november 27., vasárnap

Benne vagy ?


Sziasztok!

   Lenne egy kérésem, aki nyert már nálam sminkcuccot és lenne kedve / ideje egy képet küldeni magáról amit egy bejegyzéshez használnék fel nagyon örülnék.
De akinek van kedve, egy jól sikerült sminkről készült képet küldeni azt is szívesen látom,várom.

Köszi előre is :)


2011. november 24., csütörtök

Mutassam vagy ne mutassam ?


Inkább megmutatom.

Egy kivételével megvan az összes karácsonyi ajándékom amit Nektek vásároltam.
Annyira szépek az ajándékok, hogy ezt mindenkinek látnia kell.
Sokkal de sokkal szebb élőben, mint ahogy azt képekkel megtudom mutatni.
Azt hiszem a legszebb és legpraktikusabb ajándék a neszesszeres csomag.
Most a Too Faced  sminkcuccai vannak terítéken.

Olyan ez most, mintha, más tollaival ékeskednék :)
És, hogy kiével az december 12-ig kiderül.






Meghibásodott a gépem, nyakon öntöttem akaratlanul, sok funkció nem működik, ilyen a régi képszerkesztőprogram, valamint a billentyűzet Most a képernyő billentyűzetet használom és azt a rút képszerkesztőprogramot ami rámászik a fotóimra :(

Milyenek ? Tetszenek ?

És ez a blogolvasók részére vásárolt sminkcuccok, amit saját részre vettem azt csak ha rendesen fog működni a gépem mutatom be, ez a bejegyzés 3 órát vett el az életemből, remélem megértitek, hogy így szenvedés.
Előzetesként a Sephora





2011. november 20., vasárnap

D&G ! VÉGRE :)))


Sziasztok!

Jaj, annyira örülök, végre van Dolce & Gabbana sminkcuccom.
Ezt ma kaptam és rettenetesen örülök, nagyon de nagyon vágytam már rá.
Parfüm mellé volt ajándékként hozzá csapva, külön csak a bronzosító ára kb. 33 Font / kb. 11.000 Ft.- lenne ha valaki megszeretné venni,  de én ennek jobban örülök mint a parfümnek, ilyen már van, az illatot  szeretem de a bronzosító....
Kár, hogy évente csak egyszer van névnapom, irigylem is a  Máriákat :)





Tudtam, hogy a fényes réteg csak díszítés :(

Most már biztosan rendelek egy rúzst és szájfényt, ha megérkezik, alaposabban bemutatom őket :)

Nektek tetszik ?

2011. november 19., szombat

A nagy zsákmányolás 2. rész


Itt is vagyok a 2. részel.
És egyből itt egy mai kép is, kicsit rossz a beállítás, nem szemmagasságból fotóztam azzal a hátsó szándékkal, hogy így soványabbnak tűnök, de nem jött be. Nem riogatni szeretnélek benneteket, csak a gyönyörű MAC Shimmermint szemfestékem újra megmutatni :) De már nem lehet kapni :( , pedig szinte mindennap ezt használom, mióta megvettem.

Nagyon kellet, égető szükségem volt egy 9. arcpirosítóra, hisz kevesebbel mit ér az élet, először a MAC portáján néztem körül, mivel olyan márkát szerettem volna ami még nem volt. Mac-ből elég szerény volt a kínálat az Alleeba, sokkal kisebb a választék de lehet csak nekem tűnt úgy. És mivel a  -25% kedvezménytől az ember eszét veszti, olyan érzést vált ki mint  - itt az életre szóló alkalom, szinte ingyen van , ezt  nem szabad kihagyni, -  egy dolog biztos volt, hogy nem akartam a Douglasből pirosító nélkül kijönni. Nem olyan régen rendeltem a Nars arcpirosítót de mivel a Super változatát rendeltem meg az Orgasm árnyalatnak, ez nem minden napi használatra való a sok csillám miatt.
Ezért valami hasonló árnyalatot szerettem volna venni, és akkor ott szemben állva a Guerlain sztenderével eszembe jutott, hogy pirosítót még nem vettem ebből a márkából.
Régebben sok rúzst és szempillaspirált vettem a márkából és jók is voltak, most csak a színre koncentráltam ami nagyon szép.

 Nem rossz csak nem nekem való :) , illatosított de hogy ennek mi értelme van nem tudom, mikor köztudott, hogy az illatanyagok a legirritálóbbak, függetlenül attól, hogy  természetes vagy szintetikus kivonatok. De szerencsére semmi káros hatás nem volt  az illatanyagnak.
Szerintem ez kimondottan száraz bőrre való, mivel kis idő elteltével kifényesedik, mintha az alapozón keresztül magába szívná a bőrzsírosságát, még ilyet nem tapasztaltam.
Eddig 2x használtam.



MAC-ből  nem jöhettem ki üres kézzel a fent már említett okok miatt, innen 2 db. szájfény boldog és büszke tulajdonosaként távoztam. A két teljesen eltérő szín, és mind a kettőt imádom.
Vastag, ragacsos, tapadós, fényes, csillogó szóval minden tulajdonsággal rendelkezik amit egy szuper szájfénynek tudnia kell, egy olyan szájfény ami nem tűnik el  a szájról 90 másodperc alatt, hanem  ragaszkodik az ajkakhoz ! És ápolja az ajkakat. fényes és csillogó tulajdonságainak köszönhetően sokkal dúsabbnak látszanak az ajkak. Aki szereti a szájfényeket, ezek és a Chanel szájfényei  a Rolls-Royce színvonalat testesítik meg a szájfények között.
Az ára viszont csak Merci kategóriás, ha a kocsikat vesszük összehasonlítási alapnak, azt hiszem 5500 Ft.- de! ebből lejött -25%, na csajok ehhez mit szóltok, gondolom és igazatok van, legalább 4-et kellet volna vennem :DDD
Vettem is volna, a választék óriási (a bejegyzés végén vannak  képek az üzletről ) csak már nem volt miből :(






Ennyi volt a sminkes zsákmány-ajándékom, plusz annyi pulcsit / felsőt vettem, hogy nyugdíjig nem kell vennem, addig kitart :D
Guess 16-17 ezer ?

Stradivarius kb 4500 Ft.-

Zara  5.500 Ft.- ?



Trend 2,  7900 Ft.-



Szeretitek a szájfényeket ?
Szájfény vagy rúzs ?


2011. november 18., péntek

S.O.S



Csá Lányok !

Sajnos van egy rossz hírem.
A karácsonyi nyereményjátékra meghirdetett aranyszínű Estée Lauder  neszesszeres ajándékcsomag  nálunk nem kapható:(((
De az ígéret szép szó és ha betartják úgy jó! Ezért elrohantam megvenni amíg még kapható, hosszas filózófázás után a világos ezüstnék döntöttem és meg is mutatom nektek.

A képen láthatót anyunak vettem, de a csomagolt...talán épp a Tied :)

A mini fekete szemcerkát lefelejtettem a képről :D
A neszesszer eszméletlenül szép, és a cipzáron lévő fémlógó levehető kulcstartó, nekem ez sokkal jobban tetszett mint a sötét ezüst, remélem nektek is tetszik :)

Szóval akkor ő lesz az egyik nyeremény, sajnálom nem is gondoltam, hogy az arany itthon nem lesz :(


És akkor most,  feszültség oldás/ keltésként itt egy kép rólam, ami nagyon flúgos a kinézetemet illetően, de ma így kezdtem a napom, kissé vagyis nagyon gyűrötten, a hajam förtelem, az arcom elfogadható és kerek ( Sensai alapozó, Too Faced pirosító, a szemem szép:D (Chanel szemfesték, Lancome spirál) , a szám gyönyörű ( MAC Dazzleglass Bare Necessity szájfény, Givenchy kontúrceruza, imádom a nude árnyalatokat , miért nem próbáltam ki előbb?) a kedvem meg jó.
Amint mondani is szoktam ilyen vagyok, ez vagyok én.:D
De mire ezeket a sorokat íróm már  kisimultak a vonásaim :D



Mit szóltok az ajándékhoz ? Megfelel ?



2011. november 17., csütörtök

Bobbi Brown zsákmány


Sziasztok Lányok !

Végre van egy kis időm leülni.
A Joy-napi vásárlásokat kipihenve, a nagy zsákmányom szeretném bemutatni.
Nem is nagy zsákmány hanem óriási mivel ebben már benne van a névnapi ajándékom is a családtagoktól.

Az első rész szóljon a Bobbi Brown termékeiről.
Bobbi Brown termékeit nem gyakran vásároltam, volt előzőleg is már 5-6 darabom a márkából, jó minőségű termékei vannak, de itthon rettenetesen túlárazva kínálják, valamint az ünnepi kiadásokat leszámítva nem  igazán volt rám hatással sminkcucc tőlük.


A most megjelent kiadásból a rúzspaletta volt amit nagyon vártam, éjszakákon át álmodoztam róla, milyen jó érzés lesz kézbe venni, ecsettel belemászni ....és most, hogy megvan kijelenthetem ez évi legnagyobb melléfogásom, szívás a köbön volt a megvétele, paliság :(
Az első az ár/érték arány ,  20.700 t.-/ 4g !!! , 1 szín súlya 0, 02 g!!! Igaz, kedvezményekkel 15.500 Ft.-ba került, de ha látnátok mekkora a rúzsok mérete! Szóval majdnem 5200 Ft. / g, hát ez már aranyár.
Emlékeztek a 1 Forintosra? Nos ezek attól kisebbek, és a színek is elégé hasonlóak, olyan mintha 4-5 szín lenne, nincsen akkora eltérés mint a paletta képén látható, ezt nem is értem, a teszt készítésénél már látszott a fogyás színenként, szóval kb. 7-8 rúzsozáshoz elég egy szín , arról nem is beszélve az ecset olyan pici, hogy szinte használhatatlan és kényelmetlen.
 Bemutatom a színeket, mivel csak a palettával van bajom a benne lévő termék minősége jó.Az egész arra használható, hogy eldöntsem melyik szín áll jól nekem, de ezt ingyen is megtehettem volna 20 perc alatt :(


A felső tíz az alapszínek amivel kezdődött B.B. karrierje 1991-ben ( ha tőlem függött volna ezekkel a színekkel nem is lett volna karrierje), az alsó 10-et fényes és ultra modern színeknek jellemeznek.
A rúzs minősége kifogástalan ! A pigmentáltságuk, tartósságuk nagyon jó, nem szárítanak, hidratálják, puhává teszik az ajkakat.
Vakuval



A méret szemléltetéséhez !

Összetétele
Most kivételesen nem a promóciós kép az élethű a színeket tekintve, hanem az enyém, és az ami a karomon látszik.Milyen szerencse, hogy jó húsban vagyok és vastag a karom, máskülönben nem fért volna el mind a 20 szín :DDD

Az ecsetek!
Nos ők a kellemes meglepetés kategória, akciósan (-25% ) 16.500 Ft.- volt a készlet, (szinte ingyen ? dobták utánam :D) és ez az árakat tekintve 7 db + a tartó nem rossz és csak annyiban különbözik a normál méretű ecsetektől, hogy rövidebb a nyele 5-6 cm-el és a színűk fekete, valamint az áruk, a normál méretűek 5-6 ezertől - 9-11 ezerig / darab mozog, ha jól emlékszem.
Minőségileg kiválóak, a méret használható, a szőr "selyemből" van, imádom. És ami még nagyon tetszett az ecseteken fel van tüntetve a rendeltetésük, ez az olyan kezdőknek mint én is megfizethetetlen segítség:
Íme egy pár kép, a méretük, feliratozás stb....




Mint egy pénztárca

A méret
 Még vásároltam egy hidratálókrémet és egy arcradírt.


A hidratálókrém nem rossz, de fiatalabb korosztálynak ajánlom, a 30 év alattiaknak, magában ez kevés számomra Igaz van 2 szérum is az egyik 16 ezer illetve 30 ezret , de ennyit  már sajnáltam kiadni érte főleg úgy hogy nem is olvastam blogokon véleményeket a használóktól.
A krém kellemes állagú, hamar felszívódik, de az alapozóm csak 5-6 órát bír ki rajta :(

A bőrradír viszont nagyon jó, gabona magvak őrleménye valamint japán Adzuki mag őrleményből áll, teljesen eltávolítja az elhalt hámsejteket a bőrfelszínéről, ezáltal babapopsi finomságú marad az arcbőr, valamint ösztönzi a bőrsejtek megújulását. Borsó mennyiségű őrleményt pár csepp vízzel elkeverek és az így kapott masszával finoman de alaposan átradírozom az arcom, ezt soha nem szabad elsietni.

Hát sajnos nem minden jött be, ami bejött az ecsetkészlet és az arcradír, a rúzspaletta remek ötlet volt a márka részéről,de nem ennyiért, 7-8 ezer Forintnál semmikép nem ér többet, ha egy rúzs áráért lehetne megvenni, akkor azt ajánlanám ne hagyjátok ki, de így egy nagy és felesleges pénzkidobás.A hidratálókrém pedig  kimarad a kedvenc termékek köréből, mivel ezt már " kinőttem ".

A következő bejegyzés Guerlain és MAC sminkcuccokról lesz ;)